SSK utøvere med NM/UM krav

Antall svømmere med ett eller flere UM krav: 30
Antall svømmere med ett eller flere NM jr krav: 29
Antall svømmere med ett eller flere NM sr krav: 25

Navn Distanse Pool Tid Dato
Aksel Krüger-Larsen 50m Fri 25m 0:24.960 UM, Jr NM 28/11/2021
Aksel Krüger-Larsen 100m Fri 25m 0:55.360 UM 30/10/2021
Aksel Krüger-Larsen 200m Fri 25m 2:00.060 UM 19/06/2021
Aksel Krüger-Larsen 400m Fri 25m 4:13.280 UM 24/09/2021
Aksel Krüger-Larsen 800m Fri 25m 9:09.040 UM 11/12/2020
Aksel Krüger-Larsen 50m Rygg 25m 0:27.330 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Aksel Krüger-Larsen 50m Rygg 50m 0:28.950 Jr NM, Sr NM 05/07/2021
Aksel Krüger-Larsen 100m Rygg 25m 0:58.400 UM, Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Aksel Krüger-Larsen 100m Rygg 50m 1:01.390 UM, Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Aksel Krüger-Larsen 200m Rygg 25m 2:04.960 UM, Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Aksel Krüger-Larsen 50m Butterfly 25m 0:27.150 Jr NM 03/10/2021
Aksel Krüger-Larsen 100m Butterfly 25m 1:00.930 UM 31/10/2021
Aksel Krüger-Larsen 100m Medley 25m 1:02.530 UM 31/10/2021
Aksel Krüger-Larsen 200m Medley 25m 2:16.210 UM 05/09/2021
Andrea Bergsholm Berg 800m Fri 25m 9:33.440 UM 19/03/2021
Andrea Bergsholm Berg 100m Bryst 25m 1:18.420 UM 01/11/2019
Andrea Bergsholm Berg 50m Butterfly 25m 0:30.040 Jr NM 21/03/2021
Andrea Bergsholm Berg 100m Butterfly 25m 1:06.690 UM, Jr NM, Sr NM 20/03/2021
Andrea Bergsholm Berg 200m Butterfly 25m 2:30.160 UM, Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Andrea Bergsholm Berg 100m Medley 25m 1:08.750 UM, Jr NM 31/10/2021
Andrea S. Clementsen 100m Fri 25m 1:01.750 UM 31/10/2021
Andrea S. Clementsen 200m Fri 25m 2:08.650 UM, Jr NM 24/10/2021
Andrea S. Clementsen 200m Fri 50m 2:12.540 UM, Jr NM 03/07/2021
Andrea S. Clementsen 400m Fri 25m 4:22.250 UM, Jr NM, Sr NM 24/10/2021
Andrea S. Clementsen 400m Fri 50m 4:32.890 UM, Jr NM, Sr NM 05/07/2021
Andrea S. Clementsen 800m Fri 25m 9:01.270 UM, Jr NM, Sr NM 29/10/2021
Andrea S. Clementsen 800m Fri 50m 9:20.030 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Andrea S. Clementsen 1500m Fri 25m 16:59.990 Jr NM, Sr NM 08/05/2021
Andrea S. Clementsen 1500m Fri 50m 17:48.830 Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Andrea S. Clementsen 100m Bryst 25m 1:18.020 UM 01/11/2019
Andrea S. Clementsen 200m Bryst 25m 2:46.490 UM 22/11/2020
Andrea S. Clementsen 200m Medley 25m 2:29.870 UM 01/02/2020
Andreas Sigvaldsen 50m Fri 25m 0:23.470 UM, Jr NM, Sr NM 30/10/2021
Andreas Sigvaldsen 50m Fri 50m 0:24.660 UM, Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Andreas Sigvaldsen 100m Fri 25m 0:50.380 UM, Jr NM, Sr NM 22/10/2021
Andreas Sigvaldsen 100m Fri 50m 0:53.830 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Andreas Sigvaldsen 200m Fri 25m 1:49.550 UM, Jr NM, Sr NM 20/03/2021
Andreas Sigvaldsen 200m Fri 50m 1:56.770 UM, Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Andreas Sigvaldsen 400m Fri 25m 3:55.100 UM, Jr NM, Sr NM 18/10/2020
Andreas Sigvaldsen 400m Fri 50m 4:10.730 UM, Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Andreas Sigvaldsen 800m Fri 25m 8:14.120 UM, Jr NM, Sr NM 16/10/2020
Andreas Sigvaldsen 800m Fri 50m 8:53.430 UM 24/01/2020
Andreas Sigvaldsen 1500m Fri 25m 16:15.970 Jr NM, Sr NM 25/09/2020
Andreas Sigvaldsen 50m Rygg 25m 0:25.510 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Andreas Sigvaldsen 50m Rygg 50m 0:27.240 Jr NM, Sr NM 11/06/2021
Andreas Sigvaldsen 100m Rygg 25m 0:55.520 UM, Jr NM, Sr NM 23/10/2021
Andreas Sigvaldsen 100m Rygg 50m 1:00.580 UM, Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Andreas Sigvaldsen 200m Rygg 25m 2:04.200 UM, Jr NM, Sr NM 25/09/2021
Andreas Sigvaldsen 50m Bryst 25m 0:30.390 Jr NM, Sr NM 12/12/2020
Andreas Sigvaldsen 100m Bryst 25m 1:06.560 UM, Jr NM, Sr NM 21/11/2020
Andreas Sigvaldsen 200m Bryst 25m 2:31.460 UM 12/12/2020
Andreas Sigvaldsen 50m Butterfly 25m 0:24.400 Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Andreas Sigvaldsen 50m Butterfly 50m 0:25.470 Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Andreas Sigvaldsen 100m Butterfly 25m 0:54.580 UM, Jr NM, Sr NM 20/03/2021
Andreas Sigvaldsen 100m Butterfly 50m 0:56.480 UM, Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Andreas Sigvaldsen 200m Butterfly 25m 2:04.940 UM, Jr NM, Sr NM 07/05/2021
Andreas Sigvaldsen 100m Medley 25m 0:57.770 UM, Jr NM, Sr NM 17/10/2020
Andreas Sigvaldsen 200m Medley 25m 2:08.040 UM, Jr NM, Sr NM 26/09/2021
Andreas Sigvaldsen 400m Medley 25m 4:37.730 UM, Jr NM, Sr NM 01/11/2020
Anne Holmaas Johansen 50m Fri 25m 0:27.710 UM, Jr NM 29/10/2021
Anne Holmaas Johansen 50m Fri 50m 0:29.090 UM 13/06/2021
Anne Holmaas Johansen 100m Fri 25m 1:00.760 UM, Jr NM 03/10/2021
Anne Holmaas Johansen 100m Fri 50m 1:02.820 UM 11/06/2021
Anne Holmaas Johansen 200m Fri 25m 2:12.580 UM 17/10/2020
Anne Holmaas Johansen 50m Rygg 25m 0:28.770 Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Anne Holmaas Johansen 50m Rygg 50m 0:31.110 Jr NM, Sr NM 11/06/2021
Anne Holmaas Johansen 100m Rygg 25m 1:02.970 UM, Jr NM, Sr NM 30/10/2021
Anne Holmaas Johansen 100m Rygg 50m 1:08.870 UM, Jr NM, Sr NM 25/01/2020
Anne Holmaas Johansen 200m Rygg 25m 2:18.020 UM, Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Anne Holmaas Johansen 100m Bryst 25m 1:16.050 UM 24/10/2021
Anne Holmaas Johansen 200m Bryst 25m 2:43.880 UM 25/09/2021
Anne Holmaas Johansen 50m Butterfly 25m 0:29.320 Jr NM 08/05/2021
Anne Holmaas Johansen 50m Butterfly 50m 0:30.580 Jr NM 25/01/2020
Anne Holmaas Johansen 100m Butterfly 25m 1:05.340 UM, Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Anne Holmaas Johansen 100m Butterfly 50m 1:08.670 UM 13/06/2021
Anne Holmaas Johansen 100m Medley 25m 1:06.920 UM, Jr NM, Sr NM 23/10/2021
Anne Holmaas Johansen 200m Medley 25m 2:25.170 UM, Jr NM 22/10/2021
Anne-Mari Sigmundstad Callahan 50m Fri 25m 0:27.290 UM, Jr NM, Sr NM 02/10/2021
Anne-Mari Sigmundstad Callahan 100m Fri 25m 0:58.420 UM, Jr NM, Sr NM 30/10/2021
Anne-Mari Sigmundstad Callahan 200m Fri 25m 2:06.460 UM, Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Anne-Mari Sigmundstad Callahan 50m Rygg 25m 0:30.340 Jr NM, Sr NM 28/11/2021
Anne-Mari Sigmundstad Callahan 50m Butterfly 25m 0:29.850 Jr NM 12/11/2021
Birk Kalvenes Slutås 200m Fri 25m 2:05.030 UM 02/10/2021
Birk Kalvenes Slutås 800m Fri 25m 9:09.470 UM 19/03/2021
Elias Fagervik 50m Fri 25m 0:24.650 UM, Jr NM 28/11/2021
Elias Fagervik 100m Fri 25m 0:54.450 UM, Jr NM 13/11/2021
Elias Fagervik 200m Fri 25m 1:59.940 UM 31/10/2021
Elias Fagervik 50m Rygg 25m 0:28.730 Jr NM 28/11/2021
Elias Fagervik 100m Rygg 25m 1:01.290 UM, Jr NM 30/10/2021
Emma Endregaard, Borsheim 50m Fri 25m 0:27.800 Jr NM 21/11/2020
Emma Endregaard, Borsheim 50m Fri 50m 0:28.650 Jr NM 14/06/2019
Emma Endregaard, Borsheim 100m Fri 25m 1:00.180 Jr NM 22/11/2020
Emma Endregaard, Borsheim 50m Butterfly 25m 0:29.620 Jr NM 15/11/2019
Emma Endregaard, Borsheim 50m Butterfly 50m 0:30.260 Jr NM 25/01/2020
Erlend Vorland Hertervik 50m Fri 25m 0:25.830 UM 19/06/2021
Erlend Vorland Hertervik 100m Butterfly 25m 1:02.030 UM 07/11/2021
Erlend Vorland Hertervik 200m Butterfly 25m 2:21.510 UM 29/10/2021
Erlend Vorland Hertervik 100m Medley 25m 1:05.250 UM 29/05/2021
Fabian Shoghl 50m Fri 25m 0:23.930 Jr NM, Sr NM 30/10/2020
Fabian Shoghl 50m Fri 50m 0:25.740 Jr NM 06/07/2021
Fabian Shoghl 100m Fri 25m 0:52.850 Jr NM 31/10/2020
Fabian Shoghl 100m Fri 50m 0:55.270 Jr NM 04/07/2021
Fabian Shoghl 200m Fri 25m 1:58.170 Jr NM 28/05/2021
Fabian Shoghl 50m Rygg 25m 0:26.770 Jr NM, Sr NM 28/11/2021
Fabian Shoghl 100m Rygg 25m 0:57.540 Jr NM, Sr NM 21/11/2020
Fabian Shoghl 50m Bryst 25m 0:31.310 Jr NM 28/11/2021
Fabian Shoghl 50m Butterfly 25m 0:25.150 Jr NM, Sr NM 13/12/2020
Fabian Shoghl 50m Butterfly 50m 0:25.810 Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Fabian Shoghl 100m Butterfly 25m 0:55.230 Jr NM, Sr NM 22/11/2020
Fabian Shoghl 100m Butterfly 50m 0:58.130 Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Fabian Shoghl 200m Butterfly 25m 2:14.530 Jr NM 29/10/2021
Fabian Shoghl 200m Butterfly 50m 2:20.800 Jr NM 08/03/2020
Fabian Shoghl 100m Medley 25m 1:00.150 Jr NM, Sr NM 17/11/2019
Fabian Shoghl 400m Medley 25m 4:48.270 Jr NM 01/02/2020
Inger Sandvold 100m Fri 25m 1:01.680 UM 13/12/2020
Inger Sandvold 200m Fri 25m 2:13.710 UM 01/02/2020
Inger Sandvold 400m Fri 25m 4:36.510 UM 11/12/2020
Inger Sandvold 800m Fri 25m 9:29.300 UM 11/12/2020
Inger Sandvold 1500m Fri 25m 18:01.860 Jr NM, Sr NM 11/12/2020
Inger Sandvold 50m Rygg 25m 0:31.470 Jr NM, Sr NM 14/11/2019
Inger Sandvold 100m Rygg 25m 1:05.390 UM, Jr NM, Sr NM 16/11/2019
Inger Sandvold 100m Rygg 50m 1:07.990 Jr NM, Sr NM 05/07/2019
Inger Sandvold 200m Rygg 25m 2:20.410 UM, Jr NM, Sr NM 15/11/2019
Inger Sandvold 200m Rygg 50m 2:24.770 Jr NM, Sr NM 07/07/2019
Inger Sandvold 100m Medley 25m 1:10.380 UM 12/12/2020
Inger Sandvold 200m Medley 25m 2:28.650 UM 30/10/2020
Inger Sandvold 400m Medley 25m 5:17.060 UM 19/10/2019
Jenny Hustrulid 100m Bryst 25m 1:18.230 UM 29/10/2021
Jonathan Calderon 800m Fri 25m 9:14.770 UM 07/05/2021
Jørund Kalvenes Drengstig 50m Fri 25m 0:23.230 Jr NM, Sr NM 21/11/2020
Jørund Kalvenes Drengstig 50m Fri 50m 0:25.050 Jr NM, Sr NM 25/01/2020
Jørund Kalvenes Drengstig 100m Fri 25m 0:53.130 Jr NM 11/11/2021
Jørund Kalvenes Drengstig 50m Rygg 25m 0:27.330 Jr NM, Sr NM 26/09/2020
Jørund Kalvenes Drengstig 100m Rygg 25m 0:59.040 Jr NM, Sr NM 16/11/2019
Jørund Kalvenes Drengstig 50m Bryst 25m 0:30.400 Jr NM, Sr NM 14/11/2019
Jørund Kalvenes Drengstig 50m Bryst 50m 0:31.730 Jr NM 04/07/2019
Jørund Kalvenes Drengstig 100m Bryst 25m 1:05.070 Jr NM, Sr NM 16/11/2019
Jørund Kalvenes Drengstig 100m Bryst 50m 1:09.720 Jr NM, Sr NM 06/07/2019
Jørund Kalvenes Drengstig 50m Butterfly 25m 0:25.060 Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Jørund Kalvenes Drengstig 50m Butterfly 50m 0:26.720 Jr NM, Sr NM 25/01/2020
Jørund Kalvenes Drengstig 100m Butterfly 25m 0:56.750 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Jørund Kalvenes Drengstig 100m Butterfly 50m 0:59.450 Jr NM, Sr NM 24/01/2020
Jørund Kalvenes Drengstig 200m Butterfly 50m 2:21.730 Jr NM 14/06/2019
Jørund Kalvenes Drengstig 100m Medley 25m 0:58.010 Jr NM, Sr NM 22/11/2020
Karen Knutsen klepp 50m Bryst 25m 0:34.270 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Karen Knutsen klepp 100m Bryst 25m 1:14.880 UM, Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Karen Knutsen klepp 100m Bryst 50m 1:20.090 UM 06/07/2021
Karen Knutsen klepp 200m Bryst 25m 2:43.100 UM, Jr NM 08/05/2021
Karen Knutsen klepp 200m Bryst 50m 2:48.740 UM 06/07/2021
Karen Knutsen klepp 100m Medley 25m 1:07.970 UM, Jr NM 02/10/2021
Karen Knutsen klepp 200m Medley 25m 2:26.970 UM 26/09/2021
Kari Ystrøm Lærdal 50m Fri 25m 0:27.710 Jr NM 29/10/2021
Kari Ystrøm Lærdal 100m Fri 25m 1:00.740 Jr NM 30/10/2021
Kari Ystrøm Lærdal 50m Bryst 25m 0:33.560 Jr NM, Sr NM 22/11/2020
Kari Ystrøm Lærdal 50m Bryst 50m 0:34.690 Jr NM, Sr NM 05/07/2021
Kari Ystrøm Lærdal 100m Bryst 25m 1:12.870 Jr NM, Sr NM 21/11/2020
Kari Ystrøm Lærdal 100m Bryst 50m 1:16.900 Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Kari Ystrøm Lærdal 200m Bryst 25m 2:42.580 Jr NM 12/12/2020
Kari Ystrøm Lærdal 50m Butterfly 25m 0:29.680 Jr NM 30/10/2021
Kari Ystrøm Lærdal 50m Butterfly 50m 0:30.750 Jr NM 06/07/2021
Kari Ystrøm Lærdal 100m Butterfly 25m 1:05.780 Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Kari Ystrøm Lærdal 100m Medley 25m 1:08.000 Jr NM 01/11/2020
Karianne Auestad Kjellsen 50m Fri 25m 0:26.990 UM, Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Karianne Auestad Kjellsen 50m Fri 50m 0:27.860 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Karianne Auestad Kjellsen 100m Fri 25m 0:58.460 UM, Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Karianne Auestad Kjellsen 100m Fri 50m 1:00.710 UM, Jr NM, Sr NM 11/06/2021
Karianne Auestad Kjellsen 200m Fri 25m 2:08.080 UM, Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Karianne Auestad Kjellsen 200m Fri 50m 2:15.020 UM 12/06/2021
Karianne Auestad Kjellsen 50m Rygg 25m 0:30.020 Jr NM, Sr NM 20/03/2021
Karianne Auestad Kjellsen 50m Rygg 50m 0:31.940 Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Karianne Auestad Kjellsen 100m Rygg 25m 1:05.370 UM, Jr NM, Sr NM 30/10/2021
Karianne Auestad Kjellsen 100m Rygg 50m 1:09.040 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Karianne Auestad Kjellsen 50m Bryst 25m 0:34.850 Jr NM 01/11/2020
Karianne Auestad Kjellsen 100m Bryst 25m 1:15.090 UM, Jr NM 18/10/2020
Karianne Auestad Kjellsen 200m Bryst 25m 2:41.850 UM, Jr NM 31/10/2020
Karianne Auestad Kjellsen 50m Butterfly 25m 0:29.810 Jr NM 30/10/2021
Karianne Auestad Kjellsen 50m Butterfly 50m 0:30.700 Jr NM 06/07/2021
Karianne Auestad Kjellsen 100m Medley 25m 1:06.180 UM, Jr NM, Sr NM 22/11/2020
Karianne Auestad Kjellsen 200m Medley 25m 2:22.930 UM, Jr NM, Sr NM 21/03/2021
Karianne Auestad Kjellsen 200m Medley 50m 2:30.020 UM, Jr NM 05/07/2021
Karoline Wilhelmsen Steen 50m Fri 25m 0:27.930 UM, Jr NM 13/11/2021
Karoline Wilhelmsen Steen 50m Fri 50m 0:28.220 UM, Jr NM 04/07/2021
Karoline Wilhelmsen Steen 100m Fri 25m 1:00.800 UM, Jr NM 22/10/2021
Karoline Wilhelmsen Steen 100m Fri 50m 1:03.230 UM 11/06/2021
Karoline Wilhelmsen Steen 200m Fri 25m 2:12.760 UM 31/10/2021
Karoline Wilhelmsen Steen 800m Fri 25m 9:25.310 UM 07/05/2021
Mariam Moralieva 100m Rygg 25m 1:09.060 UM 29/05/2021
Mariam Moralieva 200m Rygg 25m 2:24.510 UM 28/05/2021
Mariam Moralieva 400m Medley 25m 5:21.020 UM 19/03/2021
Marie Lærdal 50m Fri 25m 0:28.280 UM 14/11/2021
Marie Lærdal 200m Fri 25m 2:12.700 UM 02/10/2021
Marie Lærdal 400m Fri 25m 4:38.880 UM 24/09/2021
Marie Lærdal 100m Rygg 25m 1:09.120 UM 09/05/2021
Marie Lærdal 50m Bryst 25m 0:33.080 Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Marie Lærdal 50m Bryst 50m 0:34.570 Jr NM, Sr NM 05/07/2021
Marie Lærdal 100m Bryst 25m 1:13.250 UM, Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Marie Lærdal 100m Bryst 50m 1:16.970 UM, Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Marie Lærdal 200m Bryst 25m 2:41.270 UM, Jr NM, Sr NM 08/05/2021
Marie Lærdal 200m Bryst 50m 2:50.200 UM 06/07/2021
Marie Lærdal 50m Butterfly 25m 0:29.630 Jr NM 30/10/2021
Marie Lærdal 100m Butterfly 25m 1:08.140 UM 26/09/2021
Marie Lærdal 100m Medley 25m 1:06.930 UM, Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Marie Lærdal 200m Medley 25m 2:24.420 UM, Jr NM 22/10/2021
Marie Lærdal 400m Medley 25m 5:18.460 UM 07/05/2021
Marius Krüger-Larsen 50m Fri 25m 0:25.930 UM 06/11/2021
Marthe Cecilie Willumsen 50m Fri 25m 0:25.850 Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Marthe Cecilie Willumsen 50m Fri 50m 0:27.010 Jr NM, Sr NM 13/06/2021
Marthe Cecilie Willumsen 100m Fri 25m 0:56.930 Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Marthe Cecilie Willumsen 100m Fri 50m 0:59.110 Jr NM, Sr NM 11/06/2021
Marthe Cecilie Willumsen 200m Fri 25m 2:04.410 Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Marthe Cecilie Willumsen 200m Fri 50m 2:10.900 Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Marthe Cecilie Willumsen 50m Rygg 25m 0:30.260 Jr NM, Sr NM 01/02/2020
Marthe Cecilie Willumsen 50m Rygg 50m 0:32.010 Jr NM, Sr NM 04/07/2019
Marthe Cecilie Willumsen 100m Rygg 25m 1:06.430 Jr NM, Sr NM 13/12/2020
Marthe Cecilie Willumsen 50m Butterfly 25m 0:27.410 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Marthe Cecilie Willumsen 50m Butterfly 50m 0:28.080 Jr NM, Sr NM 12/06/2021
Marthe Cecilie Willumsen 100m Butterfly 25m 1:00.140 Jr NM, Sr NM 14/11/2019
Marthe Cecilie Willumsen 100m Butterfly 50m 1:02.050 Jr NM, Sr NM 05/07/2021
Marthe Cecilie Willumsen 200m Butterfly 25m 2:15.220 Jr NM, Sr NM 30/10/2020
Marthe Cecilie Willumsen 200m Butterfly 50m 2:20.280 Jr NM, Sr NM 07/03/2020
Marthe Cecilie Willumsen 100m Medley 25m 1:08.720 Jr NM 08/12/2019
Mats Lea Monslaup 100m Fri 25m 0:56.650 UM 30/10/2021
Mats Lea Monslaup 200m Fri 25m 2:03.650 UM 23/10/2021
Mats Lea Monslaup 400m Fri 25m 4:21.090 UM 30/10/2021
Mats Lea Monslaup 100m Bryst 25m 1:12.500 UM 07/11/2021
Mats Lea Monslaup 200m Butterfly 25m 2:22.620 UM 24/10/2021
Mats Lea Monslaup 100m Medley 25m 1:04.420 UM 31/10/2021
Mats Lea Monslaup 400m Medley 25m 5:02.040 UM 19/03/2021
Morris Franz 50m Fri 25m 0:26.100 UM 21/11/2020
Morris Franz 50m Bryst 25m 0:30.790 Jr NM 31/10/2021
Morris Franz 50m Bryst 50m 0:31.560 Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Morris Franz 100m Bryst 25m 1:06.650 UM, Jr NM, Sr NM 29/10/2021
Morris Franz 100m Bryst 50m 1:15.100 UM 04/07/2021
Morris Franz 200m Bryst 25m 2:23.720 UM, Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Morris Franz 200m Bryst 50m 2:35.010 UM 04/07/2021
Morris Franz 100m Medley 25m 1:05.190 UM 01/11/2020
Natalie Holter Møllegaard 100m Bryst 25m 1:18.640 UM 23/10/2021
Natalie Holter Møllegaard 200m Bryst 25m 2:46.000 UM 30/10/2021
Oda Helen Meling 50m Fri 25m 0:26.480 UM, Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Oda Helen Meling 50m Fri 50m 0:28.390 UM, Jr NM 04/07/2021
Oda Helen Meling 100m Fri 25m 0:59.280 UM, Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Oda Helen Meling 50m Bryst 25m 0:34.690 Jr NM 12/11/2021
Oda Helen Meling 100m Medley 25m 1:09.980 UM 20/03/2021
Olav Eklund 200m Fri 25m 1:56.940 Jr NM 14/11/2021
Olav Eklund 200m Fri 50m 1:58.730 Jr NM, Sr NM 04/07/2019
Olav Eklund 400m Fri 25m 4:04.390 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Olav Eklund 400m Fri 50m 4:12.210 Jr NM, Sr NM 04/07/2019
Olav Eklund 50m Rygg 25m 0:28.060 Jr NM, Sr NM 28/11/2021
Olav Eklund 50m Rygg 50m 0:29.280 Jr NM 25/01/2020
Olav Eklund 100m Rygg 25m 0:59.160 Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Olav Eklund 100m Rygg 50m 1:02.530 Jr NM 05/07/2019
Olav Eklund 200m Rygg 25m 2:06.360 Jr NM, Sr NM 20/03/2021
Olav Eklund 200m Rygg 50m 2:11.660 Jr NM, Sr NM 12/04/2019
Silja Vert-Mönig 50m Fri 25m 0:26.690 UM, Jr NM, Sr NM 28/11/2021
Silja Vert-Mönig 50m Fri 50m 0:27.770 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Silja Vert-Mönig 100m Fri 25m 0:57.470 UM, Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Silja Vert-Mönig 100m Fri 50m 1:01.740 UM, Jr NM 03/07/2021
Silja Vert-Mönig 200m Fri 25m 2:05.410 UM, Jr NM, Sr NM 28/05/2021
Silja Vert-Mönig 200m Fri 50m 2:07.540 UM, Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Silja Vert-Mönig 400m Fri 25m 4:27.870 UM, Jr NM, Sr NM 07/05/2021
Silja Vert-Mönig 800m Fri 25m 9:37.060 UM 01/02/2020
Silja Vert-Mönig 50m Rygg 25m 0:29.940 Jr NM, Sr NM 28/11/2021
Silja Vert-Mönig 50m Rygg 50m 0:32.590 Jr NM 11/06/2021
Silja Vert-Mönig 100m Rygg 25m 1:05.290 UM, Jr NM, Sr NM 21/03/2021
Silja Vert-Mönig 100m Rygg 50m 1:07.670 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Silja Vert-Mönig 200m Rygg 25m 2:18.450 UM, Jr NM, Sr NM 08/05/2021
Silja Vert-Mönig 200m Rygg 50m 2:27.370 UM, Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Silja Vert-Mönig 50m Bryst 25m 0:33.790 Jr NM, Sr NM 28/11/2021
Silja Vert-Mönig 100m Bryst 25m 1:11.520 UM, Jr NM, Sr NM 24/10/2021
Silja Vert-Mönig 100m Bryst 50m 1:21.690 UM 24/01/2020
Silja Vert-Mönig 200m Bryst 25m 2:34.500 UM, Jr NM, Sr NM 30/10/2021
Silja Vert-Mönig 200m Bryst 50m 2:50.730 UM 24/01/2020
Silja Vert-Mönig 50m Butterfly 25m 0:27.810 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Silja Vert-Mönig 50m Butterfly 50m 0:28.720 Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Silja Vert-Mönig 100m Butterfly 25m 1:05.210 UM, Jr NM, Sr NM 26/09/2021
Silja Vert-Mönig 100m Butterfly 50m 1:07.610 Jr NM, Sr NM 15/06/2019
Silja Vert-Mönig 200m Butterfly 25m 2:26.470 UM, Jr NM, Sr NM 29/10/2021
Silja Vert-Mönig 100m Medley 25m 1:03.570 UM, Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Silja Vert-Mönig 200m Medley 25m 2:18.430 UM, Jr NM, Sr NM 22/10/2021
Silja Vert-Mönig 200m Medley 50m 2:23.200 UM, Jr NM, Sr NM 12/06/2021
Silja Vert-Mönig 400m Medley 25m 4:58.740 UM, Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Silja Vert-Mönig 400m Medley 50m 5:10.940 UM, Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Simon Slettevold 50m Fri 25m 0:23.420 Jr NM, Sr NM 12/12/2020
Simon Slettevold 50m Fri 50m 0:24.300 Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Simon Slettevold 100m Fri 25m 0:51.600 Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Simon Slettevold 100m Fri 50m 0:53.290 Jr NM, Sr NM 06/07/2019
Simon Slettevold 200m Fri 25m 1:57.210 Jr NM 01/11/2020
Simon Slettevold 200m Fri 50m 2:01.100 Jr NM 13/04/2019
Simon Slettevold 50m Rygg 25m 0:27.010 Jr NM, Sr NM 29/05/2021
Simon Slettevold 50m Rygg 50m 0:28.650 Jr NM, Sr NM 05/04/2019
Simon Slettevold 100m Rygg 25m 0:59.790 Jr NM, Sr NM 01/02/2020
Simon Slettevold 100m Rygg 50m 1:01.550 Jr NM, Sr NM 07/07/2019
Simon Slettevold 50m Bryst 25m 0:28.830 Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Simon Slettevold 50m Bryst 50m 0:30.660 Jr NM, Sr NM 13/06/2021
Simon Slettevold 100m Bryst 25m 1:02.030 Jr NM, Sr NM 21/11/2020
Simon Slettevold 100m Bryst 50m 1:07.610 Jr NM, Sr NM 05/07/2021
Simon Slettevold 200m Bryst 25m 2:23.930 Jr NM, Sr NM 31/10/2020
Simon Slettevold 50m Butterfly 25m 0:25.260 Jr NM, Sr NM 29/05/2021
Simon Slettevold 50m Butterfly 50m 0:26.500 Jr NM, Sr NM 12/06/2021
Simon Slettevold 100m Butterfly 25m 0:58.240 Jr NM, Sr NM 19/06/2021
Simon Slettevold 100m Medley 25m 0:56.480 Jr NM, Sr NM 22/11/2020
Simon Slettevold 200m Medley 25m 2:05.970 Jr NM, Sr NM 14/11/2019
Simon Slettevold 200m Medley 50m 2:12.590 Jr NM, Sr NM 04/07/2019
Sondre Antonsen 50m Fri 25m 0:25.690 UM 08/05/2021
Sondre Antonsen 50m Rygg 25m 0:28.610 Jr NM 08/05/2021
Sondre Antonsen 100m Rygg 25m 1:02.670 UM 17/10/2020
Sondre Antonsen 100m Bryst 25m 1:10.740 UM 13/12/2020
Sondre Antonsen 100m Medley 25m 1:03.750 UM 12/12/2020
Stian Aleksander Pettersen 50m Fri 25m 0:24.660 Jr NM 20/03/2021
Stian Aleksander Pettersen 50m Fri 50m 0:25.670 Jr NM 06/07/2021
Stian Aleksander Pettersen 100m Fri 25m 0:53.580 Jr NM 03/10/2020
Stian Aleksander Pettersen 100m Fri 50m 0:54.900 Jr NM 04/07/2021
Stian Aleksander Pettersen 200m Fri 25m 1:55.710 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Stian Aleksander Pettersen 200m Fri 50m 2:00.300 Jr NM 05/07/2021
Stian Aleksander Pettersen 50m Rygg 25m 0:28.120 Jr NM, Sr NM 29/05/2021
Stian Aleksander Pettersen 50m Rygg 50m 0:29.510 Jr NM 05/04/2019
Stian Aleksander Pettersen 100m Rygg 25m 1:00.470 Jr NM, Sr NM 27/09/2020
Stian Aleksander Pettersen 200m Rygg 25m 2:09.780 Jr NM, Sr NM 28/05/2021
Stian Aleksander Pettersen 50m Butterfly 25m 0:26.680 Jr NM 28/11/2021
Susanne Steinnes 50m Fri 25m 0:26.640 UM, Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Susanne Steinnes 50m Fri 50m 0:27.470 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Susanne Steinnes 100m Fri 25m 0:56.520 UM, Jr NM, Sr NM 31/10/2021
Susanne Steinnes 100m Fri 50m 1:00.070 UM, Jr NM, Sr NM 11/06/2021
Susanne Steinnes 200m Fri 25m 2:03.410 UM, Jr NM, Sr NM 23/10/2021
Susanne Steinnes 200m Fri 50m 2:15.690 UM 03/07/2021
Susanne Steinnes 400m Fri 25m 4:24.260 UM, Jr NM, Sr NM 24/09/2021
Susanne Steinnes 800m Fri 25m 8:58.760 UM, Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Susanne Steinnes 1500m Fri 25m 17:45.640 Jr NM, Sr NM 25/09/2020
Susanne Steinnes 50m Rygg 25m 0:29.370 Jr NM, Sr NM 12/12/2020
Susanne Steinnes 100m Rygg 25m 1:00.950 UM, Jr NM, Sr NM 30/10/2021
Susanne Steinnes 100m Rygg 50m 1:07.240 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Susanne Steinnes 200m Rygg 25m 2:19.350 UM, Jr NM, Sr NM 25/09/2021
Susanne Steinnes 50m Bryst 25m 0:32.330 Jr NM, Sr NM 29/05/2021
Susanne Steinnes 50m Bryst 50m 0:33.110 Jr NM, Sr NM 05/07/2021
Susanne Steinnes 100m Bryst 25m 1:10.700 UM, Jr NM, Sr NM 18/10/2020
Susanne Steinnes 100m Bryst 50m 1:13.380 UM, Jr NM, Sr NM 03/07/2021
Susanne Steinnes 200m Bryst 25m 2:33.250 UM, Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Susanne Steinnes 200m Bryst 50m 2:40.370 UM, Jr NM, Sr NM 12/06/2021
Susanne Steinnes 100m Butterfly 25m 1:08.270 UM 04/09/2021
Susanne Steinnes 100m Medley 25m 1:05.570 UM, Jr NM, Sr NM 29/05/2021
Susanne Steinnes 200m Medley 25m 2:20.900 UM, Jr NM, Sr NM 26/09/2021
Tale Børsheim Tønsager 50m Fri 25m 0:27.480 UM, Jr NM 02/10/2021
Tale Børsheim Tønsager 50m Fri 50m 0:28.080 UM, Jr NM, Sr NM 04/07/2021
Tale Børsheim Tønsager 100m Fri 25m 0:58.530 UM, Jr NM, Sr NM 22/10/2021
Tale Børsheim Tønsager 100m Fri 50m 1:01.430 UM, Jr NM 11/06/2021
Tale Børsheim Tønsager 200m Fri 25m 2:05.740 UM, Jr NM, Sr NM 23/10/2021
Tale Børsheim Tønsager 200m Fri 50m 2:11.310 UM, Jr NM, Sr NM 12/06/2021
Tale Børsheim Tønsager 400m Fri 25m 4:26.790 UM, Jr NM, Sr NM 24/10/2021
Tale Børsheim Tønsager 400m Fri 50m 4:38.860 UM, Jr NM 13/06/2021
Tale Børsheim Tønsager 800m Fri 25m 9:15.840 UM, Jr NM, Sr NM 22/10/2021
Tale Børsheim Tønsager 50m Rygg 25m 0:31.640 Jr NM 11/11/2021
Tale Børsheim Tønsager 100m Rygg 25m 1:08.240 UM 24/10/2021
Tale Børsheim Tønsager 50m Butterfly 25m 0:29.740 Jr NM 21/11/2020
Tale Børsheim Tønsager 100m Butterfly 25m 1:06.950 UM, Jr NM, Sr NM 26/09/2021
Tale Børsheim Tønsager 100m Medley 25m 1:08.590 UM, Jr NM 02/10/2021
Tale Børsheim Tønsager 200m Medley 25m 2:26.420 UM 05/09/2021
Thomas Brustveit 50m Rygg 25m 0:27.910 Sr NM 28/11/2021
Thomas Småvik 800m Fri 25m 9:09.290 UM 02/10/2021
Thomas Småvik 100m Rygg 25m 1:04.240 UM 30/10/2021
Thomas Småvik 100m Bryst 25m 1:13.260 UM 03/10/2021
Thomas Småvik 200m Butterfly 25m 2:24.300 UM 03/10/2021
Thomas Småvik 100m Medley 25m 1:06.040 UM 07/11/2021
Thomas Småvik 200m Medley 25m 2:18.650 UM 26/09/2021
Thomas Småvik 400m Medley 25m 5:07.210 UM 19/06/2021
Thomas Wilhelmsen Steen 800m Fri 25m 9:10.500 UM 19/03/2021
Thomas Wilhelmsen Steen 100m Bryst 25m 1:11.570 UM 29/10/2021
Thomas Wilhelmsen Steen 200m Bryst 25m 2:32.450 UM 25/09/2021
Tobias Moen Olsen 200m Fri 25m 1:54.570 Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Tobias Moen Olsen 400m Fri 25m 3:55.780 Jr NM, Sr NM 12/11/2021
Tobias Moen Olsen 800m Fri 25m 7:58.970 Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Tobias Moen Olsen 1500m Fri 25m 15:17.210 Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Tobias Moen Olsen 100m Butterfly 25m 0:59.960 Jr NM 13/11/2021
Tobias Moen Olsen 200m Butterfly 25m 2:03.880 Jr NM, Sr NM 13/11/2021
Tobias Moen Olsen 400m Medley 25m 4:26.140 Jr NM, Sr NM 14/11/2021
Ulrik Franz 50m Fri 25m 0:25.630 UM 28/11/2021
Ulrik Franz 100m Fri 25m 0:55.300 UM 31/10/2021
Ulrik Franz 100m Bryst 25m 1:10.960 UM 24/10/2021
Ulrik Franz 200m Bryst 25m 2:33.010 UM 28/05/2021
Ulrik Franz 50m Butterfly 25m 0:26.980 Jr NM 30/10/2021
Ulrik Franz 100m Butterfly 25m 0:59.770 UM, Jr NM 12/11/2021
Ulrik Franz 100m Medley 25m 1:02.530 UM 31/10/2021
Ulrik Franz 200m Medley 25m 2:15.110 UM 29/10/2021
Ulrik Franz 400m Medley 25m 5:05.270 UM 11/12/2020
Vilde Zetlitz Nessler 50m Fri 25m 0:26.870 Jr NM, Sr NM 30/10/2020
Vilde Zetlitz Nessler 50m Fri 50m 0:27.990 Jr NM, Sr NM 05/07/2019
Vilde Zetlitz Nessler 100m Fri 25m 0:59.490 Jr NM, Sr NM 27/09/2020
Vilde Zetlitz Nessler 100m Fri 50m 1:00.900 Jr NM, Sr NM 04/07/2019
Vilde Zetlitz Nessler 50m Rygg 25m 0:31.360 Jr NM, Sr NM 11/11/2021
Vilde Zetlitz Nessler 50m Butterfly 25m 0:28.590 Jr NM, Sr NM 31/10/2020
Vilde Zetlitz Nessler 50m Butterfly 50m 0:28.810 Jr NM, Sr NM 06/07/2021
Vilde Zetlitz Nessler 100m Butterfly 25m 1:04.440 Jr NM, Sr NM 20/03/2021
Vilde Zetlitz Nessler 100m Butterfly 50m 1:07.210 Jr NM, Sr NM 08/03/2020
Viljar Gripsgård Bergslien 200m Fri 25m 2:04.500 UM 23/10/2021
Viljar Gripsgård Bergslien 400m Fri 25m 4:22.170 UM 30/10/2021
Viljar Gripsgård Bergslien 800m Fri 25m 8:58.100 UM 02/10/2021
Viljar Gripsgård Bergslien 100m Bryst 25m 1:13.130 UM 21/03/2021